Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvi.hu Az érettségi...

E-felvi.hu Az érettségi bizonyítványom beküldtem (5 napja) és még mindig feldolgozás alatt . Másnak is?

Figyelt kérdés
Azzal egyidejűleg a 11-12. es évvégét is és azt rá 2 napra már feldolgozták.

2019. jún. 28. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érettségit nem kell feltölteni!! Olvasd el, ott van kiemelve az e-felvi-ben hogy a rendszerből fogják megkapni az érettségi eredményeidet, nem kell sürgetni, nem jelenik meg azonnal és éppen ezért nem szükséges feltölteni.....
2019. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy dokumentum pótlását töltöttem fel több napja, de rá se bagóztak. Nyugi, van még idő.
2019. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az érettségit valóban nem kell feltölteni. Ha be van küldve akkor valószínűleg éppen várja a rendszer, hogy az adatsor betöltsön az adatbázisból: ha ez megvan, majd kap a doksi egy jelzést, hogy rendben van, de nincs rá szükség, mert az adatbázisból bejött. Fel lesz az dolgozva, csak megvárják az adatsorod, hogy minden rendben van-e.

Közepsulis bizi azért van már bent, mert az nem fog máshonnan bejönni, doksikból dolgozzák fel és nincs mire várni, ha sorra kerültél.

Egyébként mindenki mindent most tölt fel, rengeteg mindent rögzítenek éppen, szóval nem para, ha valami nincs azonnal másnapra feldolgozva, minden időben meglesz.

Sok sikert minden felvételizőnek és szép nyarat érettségi után!

2019. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valakinek már megjottek az érettségi eredmények? Nekem még mindig semmi.. Kezdek aggódni.. 10nap és lejar a határidő..
2019. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!