Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tájrendező és kertépítő...

Tájrendező és kertépítő mérnöki szak hasznos és keresett vagy inkább egy töltelék szakma?

Figyelt kérdés
Jelenleg keresem, hogy milyen irányba kellene orientálódni második diploma címszó alatt, és a fent említett szak érdekesen hangzik, csak nem tudom, hogy valódi érték is lapul mögötte, vagy csupán egy hangzatos elnevezés.

2019. jún. 29. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmi értéke nincs ennek a papirnak. Amúgy egyik ismerősöm kertészmérnök BSc és tájmérnök Msc-vel mosogat Angliában (nem vicc)
2019. jún. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Utóbbi.


Gondolkozz! Miért lenne keresett? A keresett inkább az informatikus, villamosmérnök, gépészmérnök, kőműves, villanyszerelő, burkoló, szobafestő, stb.

2019. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
2019. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Első vavyok.


Tudtam, hogy leleszek pontozva, de aki lepontozott az megmondja, hogy miért? A teljes igazságot írtam, ha tetszik ha nem.

2019. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmire nem jó.
2019. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a kérdezőnek nem tetszett a válasz! :D


Én is le lettem pontozva, nyugi. :DD

2019. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Még jó, hogy a felvis linkemet lepontoztad.


Pedig ott van statisztika szerinti kezdő fizetés meg egyéb hasonló dolgok amikre kíváncsi voltál.


Mindegy, végezd el és örülj a 130 nettódnak.

2019. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jó szakma lehet,hiszen annyian költöznek ki az agglomerációba és újítanak fel vidéki házakat, hozzá kerttel, amit megterveztetnek, biztos sok megbízást tudsz majd szerezni,ha ügyes vagy, nem kell kimenned Angliába mosogatni, még ha ott ezért többet is fizetnek. :)
2019. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Köszönöm a válaszokat! Nem pontoztam le senkit, mert annyira elfelejtkeztem erről a kérdésről, hogy a kiírás óta most néztem fel először :D

2019. okt. 21. 15:33
 10/11 anonim válasza:
Ha saját válalkozásba kezdesz kertépítőként, akkor mindenképpen legyen közösségi médiád, pl. (Instagram) Ahol tudod hirdetni magadat, meg egy nyilvános telefonszám is kell. Amiért egyik ismerősöm is kertépítő, egyszer megtudodtam keresetét, hát aki azt írta, hogy nettó 130k, ő ennek a 6 szorosát is megkeresi havonta szóval ne higyj ezeknek a válaszolóknak. :)
2021. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!