Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki 2019-ben abakuszt hasznal...

Ciki 2019-ben abakuszt hasznalni? Pl a suliban szamologep helyett

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy, engem szekéren visznek be a szüleim, saruban járok, és szénnel írok a papírra.
2019. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsem hinned mennyi a kozos akkor bennunk ;)
2019. jún. 30. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért függ attól, hogy hányadik osztály. Alsó tagozaton, annyira nem bár ott nem nagyon szoktak engedni számológépet sem használni. Felső tagozaton már elég ciki, bár ott megint csak ritkán lehet számológépet használni. Középsuliban meg baromi égő, plusz szerintem szinusz-koszinusz, meg gyök sincs az abakuszon, szóval megkérdőjelezhető a hasznossága.
2019. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig en hiszem hogy aki abakusszal szamolja ki ezeket az sikeresebb lesz az eletben. Kicsit tobb tudast igenyel mint a modern gepek.
2019. jún. 30. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, aki szerint az, az max oviban tologatta a golyókat rajta.
2019. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy számolsz szinuszt abakuszon? Amúgy ajánlom a logarlécet!
2019. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én például örülnék neki ha a tanítványaim abakuszon számolnának. Pedagógusként ez a véleményem. Ha nem tanárként közelítem akkor sem ciki. Kozepiskolaban sem. Légy rábüszke hogy tudod használni!
2019. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!