Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-ra meddig kell...

Felvi.hu-ra meddig kell felkerülni a pontszámoknak? Közeleg a július 12. és van, aki ez alapján döntene sorrend módosításról.

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellene ezt figyelembe venni a sorrendnél?
2019. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár 12-én is felkerülhet, nincs erre időkorlát, de pár nappal előtte már tuti fent lesz.
2019. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
De tényleg, ez mit befolyásol? Nem fogod tudni még 12-én a ponthatárokat. Addig meg a pontszánító kalkulátorral ki lehet számolni.
2019. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert pl ha nincs pontszámom, annak milyen oka lehet, pl. vmit nem fogadtak el. És első helyre akarom rakni, de nulla ponttal minek.
2019. júl. 2. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Az nem jelenti azt, hogy nincs rendben, ha az érettségit várod, akkor azzal nem kell foglalkozni.
2019. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
De amúgy a pontodat meg már most is ki tudod számítani. Így nem érhet meglepetés ha majd megjelenik a felviben.
2019. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát számold ki a pontokat, ha ennyire érdekel és kész. Nekem tavaly határidő után jelentek csak meg pár nappal.
2019. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na végre. 11-én azaz ma megjelent a pont.

Tudtam, hogy mennyinek kell lenni, de aggasztott, hogy miért nincs ott, holott február óta be volt küldve minden papír.

Azt hittem, vmi hiba csúszott be.

Juhé.

2019. júl. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!