Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE BTK- melyik kolesz?

PTE BTK- melyik kolesz?

Figyelt kérdés

ott tanulók esetleg tudnátok segíteni, hogy melyik a legjobb?

nezegettem mar a honlapon, meg a tajekoztato füzetben vagy miben, de más vélemény is érdekelne.



2019. júl. 4. 17:53
 1/2 anonim válasza:

[link]


Ajánlom ezt a linket nézegetni.


A Jakabhegyi és a boszorkány úti közül kéne választani, mert azok közel vannak a BTK-hoz, gyalog 15-20 perc. A boszi a hegyen van fent, megy fel busz a spártól (47, 46-os), ha néha buszozni van kedved. Jakabhoz talán nem kell annyira felfelé sétálnod, de az is emelkedős.


A linken pedig látod, hogy árban ugyanannyi a kettő, csak a jakab 3-3 fős szobák, boszi 2-2 fős.


Én boszis vagyok, nekem tetszik ott, bár kicsit kicsi a szoba. Ha ketten vagytok, mozogni már nem nagyon lehet.

Ezt mondják a bulis kolinak, viszont ha tanulni szeretnél, akkor nem annyira előnyös, ha dübörög a zene. (Nem mindig, de volt már problémám belőle).


Lent a lépcsőn tök jó hangulat szokott lenni, sok ember (cigisek), beszélgetés stb. Általában esténként is itt hallgatják a zenét, és ha a lépcső feletti szobákban vagy, akkor hallgatod a lenti embereket. (Tehát nem javaslom azt az oldalt, ahol a főbejárat van, hanem a másik oldalt)


Szeptemberben és Májusban nagyon meleg van a koliban, szinte elviselhetetlen. Ablakot csak bukóra lehet kinyitni, és nekem volt, hogy 2x is kiszakadt az ablak tokostul a széltől. (8. emelet). Össze is törte a szobatársam laptopját, de kapott kártérítést nagynehezen.


Pénz: takarítani kell szobaellenőrzés előtt, mert megbüntetnek. Engem egyszer úgy is megbüntettek, hogy minden patyola tiszta volt, szóval érdemes ott lenni, mikor ellenőrzik a szobát, hogy tudj reklamálni, ha valami problémájuk van. 2000 forint büntetés járt fejenként az egész blokknak.


(1 blokkban 2 szoba van, 1 fürdő, 1 wc).


Internet az nagyon gyors, de kell hozzá internetkábelt venned. Wifi routert a szabályzat szerint nem vihetsz, de mindenkinek van, csak a szobaellenőrzéskor el kell azt rakni.


Kb. ennyi. :)

2019. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2019. júl. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!