Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mentőtiszti Pécsett vagy...

Mentőtiszti Pécsett vagy Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy szerintetek a Debeceni Egyetem Nyíregyházára kihelyezett képzése "jobb"-e vagy a PTE-é.


Összehasonlítottam az órarendet, ami alapján nekem úgy tűnik, hogy Pécsen már az elejétől fogva több szakmai tantárgy van.

De bármilyen véleményre kíváncsi vagyok, akármilyen szempontra, ami szerint egyik-másik "jobb" lehet.

Köszönöm előre is a válaszokat


2019. júl. 11. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Melyik van közelebb? A két város az ország két sarkában van.. :D
2019. júl. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megragadnod a lényeget... :D

A kérdésre várok választ.

2019. júl. 12. 07:53
 3/4 anonim válasza:
Nyíregyin nagyon szórják kifele az embereket. Pécsiről nem tudok nyilatkozni.
2019. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyíregyi jó. Én is oda járok tisztire. Első évben meg kell szenvedned, hogy bent maradj, de szerintem ez mindegyik suliban így van. Vannak nagyon rendes tanárok, vannak kevésbé rendesek. Mint minden iskolában. Én Budapest mellett lakom, nekem 200 km+, de nem bántam meg. Nyugis város, és mivel oda van kihelyezve a kar, ezért kevesen vagyunk. Néha a folyosók is tökre kihaltak, alig van diák, mivel csak mi EK-sak vagyunk ott. Jók az órák, egy két tantárgy unalmas:D Milyen szakmai tárgyak vannak Pécsen? Erre kiváncsi lennék így nyíregyi tanulóként
2019. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!