Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A metropolitan egyetem turizmu...

A metropolitan egyetem turizmus- vendéglátás mintatanterv miért nem elérhető sehol a honlapon? Többi lenn

Figyelt kérdés

Elég nehéz úgy tájékozódni a szakról és tantárgyakról , hogy nincs fenn a honlapon semmi. Csak a felvin hogy milyen nagyobb témaköröket érint a szak, illetve az egyetem honlapon annyi, hogy a neptunon keresztül van valami ahol meg lehet nézni, és hogy a gólyáknak központilag veszik fel.

Ez tök jó, de aki még csak tájékozódni akar pótfelvételi előtt, hogy mit tudom én olyan tárgyaim lesznek hogy matek 1, 2, analízis , bevezetés a turizmus

Világába óra vagy valami fogalma legyen már az embernek.


A Bge honlapján láttam feltöltve tantárgylistát. Abból indulok ki, higy hasonló lehet mindenhol a képzés és követelmény és az órák.

De ha esetleg egy metropolitanas ezt látja, tudna valamilyen módon segíteni? Linkelni, vagy facebook csoportot ajánlani


Köszi aki végig olvasta és segít. Igazából bárki az metropolitanas írhat


2019. júl. 20. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, ha írsz akkor tudok neked küldeni egy mintatantervet.

Ezeket a belső rendszerbe, a Coospace-be töltik fel, hogy csak a hallgatók érhessék el.

Ha belegondolsz ez nem hülyeség... az iskola azzal hirdeti magát, hogy "alkalmazható tudást ad" és volt olyan csoporttársam aki meglepődött, hogy van gazdasági matek, mert azt hitte ezen az egyetemen nincsen... ki tudja hányan járhattak így. :(

Írj privátban és akkor elküldöm! :))


Egy METU-s

2019. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valaki tud nekem küldeni művészetis órarendet vagy mintatervet? Köszönom
2019. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!