Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Verseny amivel kijuthatok...

Verseny amivel kijuthatok külföldre?

Figyelt kérdés
Szoktak lenni nemzetközi versenyek,azokra gondolok hogy melyikek lennének

2019. aug. 29. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezt a kerdest itt es igy kell feltenned, biztosan nem fogsz olyan versenyre eljutni itthon sem, amivel kulfoldre mehetsz...
2019. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy már álmos voltam,és nincs tapasztalatom a versenyzésben ugyanis tánc versenyen kívül nem voltam sehol :)
2019. aug. 29. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor tanulmányi vagy sport verseny erdekel?
2019. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tanulmányi inkább ,elfelejtettem erre kit3rni,bocsánat
2019. aug. 30. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kickboxolni. Nem kell jónak legyél. Minden sarkon találni hét európa meg magyar bajnokot, szóval nem nehéz kitűnni. Pár ismerősöm is havonta járnak külföldre meccsekre.
2019. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
vegyél egy gyönyörű állatot ( azt nem tudom mit ) és valami állatszépségverseny, vannak macska, kutya... biztos van még ezer más...
2019. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!