Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Minden amerikai egyetemre...

Minden amerikai egyetemre jellemző a korlátozott hiányzások és késések száma (3)? Van olyan, ahol nem veszik szigorúan a bejárást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen kérdéseket sosem értettem: Még be sem kerültél sehova és már azon tanakodsz, hogyan lehet minél kevésbé bejárni. Mi lenne, ha valahova elmégy tanulni, akkor ott tényleg tanulnál.


Egyébként a kérdésedre nem tudom a választ, csak felháborít ez a hozzáállás.

2010. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod, akkor minek válaszoltál? Nem csak lógni lehet és otthon tespedni, ha nem jársz be minden órára! Na te meg ezt tanuld meg!
2010. júl. 22. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jah, Valakinek melózni is kell a suli mellett hogy eltartsa magát mega tandíjat becsengesse, mert nem mindenkinek pakolja oda apuci a lóvét..
2010. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, komolyan veszik, sőt, még szigorúbbak, mint nálunk.

Ha két tanegységet is a hiányzások miatt nem teljesítesz, akkor megszűnik a hallgatói jogviszonyod.


Késni egyáltalán nem szabad. Aki akár egyszer is elkésik az óráról, az nem kap jegyet.

2010. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam végig az egyetemet nappalin, hogy dolgoztam mellette. Ha kellett, éjszaka. Nem kell ilyen tapló módon leugatni a másikat.

Sok sikert!

2010. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!