Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen megfizethető cserediák...

Milyen megfizethető cserediák programok vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék cserediáknak lenni, lehetőleg egy vagy fél évre, de sajnos eléggé drágákat találtam.

Van olyan, ahol lehet ösztöndíjat kapni és az garantált?

Ilyen 1,5-2 millió körüli árra gondoltam, de ilyeneket nem nagyon találok.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. febr. 5. 10:32
 1/1 Léna :D válasza:

Én egyértelműen az afs progjamjait ajánlom neked. Rengeteg ország és lehetőség van. Az árak pedig országonként külömbözőek szóval azt meg kell nézni a honlapjukon. A legdrágább talán 3.5 millió (USA) de van 1.6 ér is. Tényleg nagyon jók és szinte.

mindent leszerveznek neked. Az egyetlen feltétel, hogy el kell menni egy kiválasztásra Budapestre, azthiszem erről is találsz infót a honlapon, esetleg írj nekik egy emailt.

Természetesen lehet kapni ösztöndíjat de arra külön kell pájázni ha az első részletet befizetted és általában az afs önkéntes múltadat és az anyagi helyzetedet nézik. Nem garantált és maximum 30 százalékos bár az már eléggé ritka.

De mondom mindent, ténykge mindent megtalálsz a honlapjukon. Programok, elérhetőségek, infók.

[link]

2020. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!