Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az AFS-ses nyelvi felmérés...

Az AFS-ses nyelvi felmérés milyen nehéz? Miket kérdeznek?

Figyelt kérdés

#külföld #angol #Japán #cserediák #középiskolai tanév #diakcsere #nyelvi év külföldön
2020. ápr. 18. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én egyszer voltam évekkel ezelőtt,de hatalmasat csalódtam az egészben. Kellenek oda a kapcsolatok,tőlünk egy félig kínai félig koreai de Magyarországon született lányt küldtek ki,akik amúgy is brutal gazdagok voltak,és a kiscsaj enélkül a támogatás nélkül is bőven kimehetett volna. Többnyire magyar nyelven folyik a beszélgetés,aztán van egy csoportmunka ahol nagyon minimalisan kell japánul beszélni,de volt,aki nem is tudott és úgy ment ki,ez is érdekes ugye :D

Meg van egy kisebb interjú,hogy miért akarsz kimenni de kb ennyi.

Ha nincsenek ott kapcsolataid vagy nem nyaltad be magad önkénteskedessel kb nulla százalék az esély rá,hogy te kapod meg az ösztöndíjat.

21N

2020. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2020. máj. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!