Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehet pályázni erasmus ösztönd...

Lehet pályázni erasmus ösztöndíjra külföldi szakmai gyakorlathoz, ha a diploma megszerzése után kezdeném el?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy egyetemi tanulmányaium után 3-6 hónapra külföldi szakmai gyakorlatra megyek.

Úgy hallottam, hogy ha még aktív hallgatóként adók be pályázatot akkor igénybe tudok venni erasmus ösztöndíjat esetleg campus mundit is?


Hálás lennék olyan tanácséért, aki sikeresen megpályázta ezt a lehetőséget


Előre is köszi szépen a segítséget



2020. ápr. 21. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Régi a kérdés, ha kimentél, azóta már biztos túl vagy rajta.


Kérdezhetek pár dolgot, ha nem vagyok tolakodó.


Melyik egyetemről, milyen szakról mentél ki és hova?


Könnyű volt megfelelő helyet találnod? Olyan gyakornoki hely lett végül ahol érdemben tanulni lehetett?


Kaptál a cégtől is jövedelmet, az Erasmus ösztöndíj mellett?


Mennyi időre mentél?


Köszi! :)

2021. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül nem mentem ki, mert a hazai gyakornoki helyemen átvettek teljes állományba.

Azt javaslom, hogy nagy céget keress ahol van kiépített gyakornoki program. 3 hónapnál kevesebbnek nincs értelme. Sőt 1 év alatt lehet szakmai tapasztalatot szerezni, ennél rövidebb időnél azt a feladatod kapod amit senki se szeretne elvégezni mert időigényes és gondolkozást nem igényel

2021. dec. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!