Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudtok ajánlani olyan weboldal...

Tudtok ajánlani olyan weboldalt, ahol tényleg megbízható AU Pair munkát ajánlanak?

Figyelt kérdés

Utánanéztem már, de sajnos egyik ismerősömnek sincs ilyennel tapasztalata, én viszont szeretnék személyes tapasztalatokat hallani.

Nem most szeretnék kimenni, így vírus idején, majd 2021/22 nyarán.


2020. máj. 9. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Melyik országba szeretnél menni? Én ha egyáltalán kimegyek, a culturalcaret néztem.
2020. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az álmom az Egyesült Államok, de tudom, hogy az szinte lehetetlen, emiatt igazából bármilyen angol nyelvterület, főként Anglia.
2020. máj. 9. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is a Culture Care-t akartam írni, nekem van is velünk ismerősöm Amerikában.
2020. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Szerintetek megéri kimenni egy nyárra? Szeretnék a jövőben az USA-ban egyetemre menni, így egy kis ízelítőt is szerezhetek az ottani életből, nyelvből.
2020. máj. 9. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Arra jó hogy ízelítőt szerezz szerintem. Nem akkor kell majd tájékozódni mindenről amikor egyetemre mész.
2020. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Itt nagyon sok ember lehúzza az embereket, hogy lehetetlen, meg minden, pedig egyáltalán nem az, sőt, szerintem egyáltalán nem nehéz! Maga a cég mindent intéz neked, mivel fizetsz nekik, vízummal kint lehetsz 1-2 évet az USA-ban! Én is lehet ezt fogom majd :)
2020. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Mivel családi hátterem nem igazán engedi, hogy kimenjek (nem a pénz, más az oka), ezért gondoltam hogy akkor egy kis ízelítő az ottani életből.

2020. máj. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!