Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek megeri? Hol eri...

Szerintetek megeri? Hol eri meg sulizni? Tanacsokat, velemenyt varok.

Figyelt kérdés
13 eves romania lany vagyok, es most megyek nyolcadikba...(ha kerditek, 6 evesen mentem suliba..)..es szerintetek megeri-e hogy 9-tol magyarba menjek tanulni? es melyik varost ajanlanatok? hol lehet jobb sulit talalni? riporternek, biosztanarnak vagy idegenvezetonek keszulok...addig meg eldontom:). es az igaz, hogy ha kulfoldrol mesz ki magyarba, az en esetembe romaniabol, akkor ingyenes a szallas meg a tanitas mig ott tartozkodsz?
2010. aug. 2. 23:22
 1/7 anonim válasza:
Jelenleg melyik varosban/faluban laksz?
2010. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most Marosvasarhelyen...Erdelyben
2010. aug. 2. 23:29
 3/7 anonim válasza:
Ertem en is erdelyi vok sajnos arra fele nemnaon tudok segiteni...:) sok siekrt..:P
2010. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ingyenes??? de ajánlom neked Nyíregyházát. Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium. Van kolija is, sok romániai és ukrajnai tanul ott.
2010. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt hogy ingyenes, egy ismerosomtol hallottam...es azt hogy mivel tudsz idegennyelvet a magyaron kivul, kapsz valami plusz pontokat...
2010. aug. 3. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a honlapon nézz körül, tőlük érdeklődj!

A Márton Áron Szakkollégium határon túli magyarok Magyarországi tanulmányait finanszírozza, kollégiumi elhelyezés, tandíj, stb.

De alapból NEM ingyenes neked az oktatás Magyarországon! A román nyelvből valóban olyan, mintha lenne egy felsőfokú nyelvvizsgád (mivel román államporgár vagy), ami az egyetemi felvételinél plusszpontot jelent, de ennyi.

2010. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pápai Református gimi
2010. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!