Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan kezdjek neki a brit...

Hogyan kezdjek neki a brit allampolgarsag megszerzesehez?

Figyelt kérdés
A Uk-ben elek, a felteteleknek megfelelek. A gov oldalon is elolvastam mindent. De nem egyertelmu szamomra, hogy a nyelvizsgat, vagy a living in the uk tesztet letehetem e anelkul, hogy a jelentkezesi lapot beadnam ami kozel 1400 font. Ha igen, akkor mennyi ideig ervenyesek a sikeres vizsgak? Egyszerre nem tudom kifizetni, ezert egyesevel szeretnem. Vagy a jelentkezesi lap beadasa nelkul a tesztekre se mehetek?

2020. júl. 18. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

5+1 évet kell kint élned, illetve settled status-nak meg kell lennie.

Ezután tudtommal ki kell perkálni azt az 1400 fontot, nem lehet megkerülni.

Egyébként engem is csak a pénz tart vissza, mindenem megvan hozzá, a nyelvvizsga is. Csak a living in the uk test kellene perkálás után. Reménykedtem, hogy lesz valami kedvezőbb módja az állampolgárság megszerzésének a BREXIT után EU-soknak, de még semmi.. :/

2020. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehat a nyelvvizsgat letehetem barmikor csak a living in uk teszt elott kell kifizetni az 1400at?

En inkabb meg a konkret Brexit elott szeretnem letenni. Mert azutan szerintem bonyolultabb lesz. Bar ki tudja. 😵

2020. júl. 18. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!