Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen bentlakásos Gimnáziumot...

Homlokpuszii kérdése:

Milyen bentlakásos Gimnáziumot ajánlanátok Pesten egy Biszexuális fiúnak?

Figyelt kérdés
Igazaból én Kárpátaljai vagyok,es Pestre szeretnék kimenni tanulni gimnáziumba. Biszexuális serdülő korban lévő fiucska vagyok,ezért az itten lévő emberekhez fordulok segítségért. Milyen iskolát ajánlanátok? Ahol tudjátok biztosra,hogy elfogadóak úgy mint a diákok,és a tanárok eggyaránt. Bentlákásos, kollégiummal rendelkező Gimnáziumot keresek,ahol elfogadóbbak az emberek. Röviden ennyi :-) Lehet írni az iskola ajánlásokat. (akár iskola név,vagy link formájában is ^^)

2020. okt. 6. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, van e bentlakásos része, de a Berzsenyit nagyon liberálisnak mondják.

Az más kérdés, hogy mennyire éri meg oda járni

2020. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Az emberek a mai világban kb. sehol nem toleránsak egymással. Ha nem szeretnéd, hogy kinézzenek, akkor ne beszélj a "másságodról", és nem lesz semmi baj.

(Amúgy a tanárok már csak azért sem lesznek sehol sem egységesen elfogadóak, mert ha mondjuk egy olyan suliba kerülsz, ahol a kapott tanáraid 40%-a fiatal, a másik 60 pedig idősebb, akkor a fiatalok talán elfogadóak lesznek, de az idősek egy teljesen más világban nevelkedtek fel, és az ilyen dolgokat nem igazán tudják tolerálni)

2020. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb gimi ma már rendelkezik kolival, vagy van a városban központi kollégium. Szerintem elfogadás szempontjából a legjobbakat a legerősebb gimik. Általában az ilyen gimikbe nem jutnak be azok, akik a szexualitásodon problémáznak.
2020. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!