Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jogász képzésen Erasmus?

Jogász képzésen Erasmus?

Figyelt kérdés
Főleg a PPKE, ELTE érdekelne, pl. hanyadik évfolyamtól lenne érdemes belevágni, mennyit lehet csúszni így a tárgyakkal, hogy lehet utólag megcsinálni ezeket a tárgyakat stb. Bármilyen tapasztalat érdekelne ezzel kapcsolatban! Érdemes utolsó években próbálkozni vagy inkább nem? Megéri emiatt csúszni egy fél évet/évet? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom harmadévesen már lehet menni. Mindenképp érdemes menni, még ha csúszol is, mert anélkül nem lesz jó munkád. Minden valamire való munkahelyen nézik (a summa cum laude mellett), hogy tanultál-e külföldön és itt muszáj kitűnni valamivel. Én sajnos nem voltam, emiatt csak alja munkahelyek közül válogathatok. Szóval a saját jövőd érdekében mindenképp menj.
2020. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezhetem, hogy jogon hogy néz ki az erasmus? Ugye minden országnak saját jogrendszere, szabályai stb van. Ilyenkor hogy kell ezt elképzelni?
2020. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van, bár nem kifejezetten a tudásszerzésre irányul nyilvánvalóan egy külföldi szemeszter, nem olyan húzós mint a hazai. Ha jól tudom ilyenkor vagy passziváltatsz vagy nagyon megszívod a tanrend miatt, hogy párhuzamosan végzed a kettőt.
2020. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!