Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olyan személyeket keresek...

Olyan személyeket keresek akik a Bécsi Egyetem jogi szakán tanulnak,tanultak vagy terveznek oda jelentkezni. ?!

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésem lenne ehhez kapcsolódóan, mert sajnos kevés információt és magyar veleményt találtam az interneten.


Aki tudna nekem ebben segíteni írjon itt vagy az email címemre (szaboreka2001.12@gmail.com)



2020. okt. 20. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki ide a kérdéseidet, másoknak is hasznos lehet!
2020. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem célravezetőbb lenne, ha Osztrák/ bécsi fórumokat olvasnál,ott több tapasztalatot találhatsz. Emellett olvasd át minél többször az egyetem honlapját.

Illetve van ilyen csoport Facebookon is, oda érdemes lenne csatlakoznod .

Amit tudok tanácsolni neked ( és minden Német (Osztrák) területre készülőnek), hogy minél előbb tegyél le egy nemzetközileg elismert német felsőfokú nyelvvizsgát ( Nem, a "rigó utcai" és társai sajnos nem lesznek jók.) Ösd, Goethe esetleg Testdaf, amik jelenleg itthon elérhetőek .

2020. okt. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!