Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akik voltak Erasmuson, mennyir...

Akik voltak Erasmuson, mennyire nehéz magyarokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy működik ez az egész, jövőre nagyon érlelődik bennem a gondolat, hogy pályázzak mert több lehetőségem nem lesz rá. Én az ELTE-re járok, a karom kb 2-4 embert küld ki egy-egy egyetemre maximum.

Nem tudom, ha kimegyek, meg lehet-e találni azokat a magyarokat, akik akár az én sulimból, akár más egyetemről jöttek.

Nyilván az egésznek az is a lényege, hogy külföldiekkel ismerkedjen az ember, de az elején mégis könnyebb szerintem, ha van olyan, aki szintén onnan jött, ahonnan én és nem vagyok nagyon elveszve meg egyedül :D



2021. febr. 4. 13:49
 1/1 darandaliuszmusz ***** válasza:
53%

Most jöttem haza prágából, nekem volt az a "mázlim" hogy az egész kinti egyetemen csak én voltam magyarországról, szóval nekem nehéz volt és őszintén szólva , tapasztalatból mondom hogy a legnagyobb gyilkosa az erasmusnak ha egyedül vagy az országodból, nincs kivel mélyen beszélgetni.

Oké, mondják hogy hát jah ismerkedni kell, de mivel senki sincs anyanyelvi angol szinten így minden beszélgetés alap, és egy idő után unalmas.

Érdemes haverokkal kimenni.

2021. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!