Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyit kell visszafizetni,...

Mennyit kell visszafizetni, ha Erasmuson nem sikerül a kinti egyetemen teljesíteni a szükséges tárgyakat?

Figyelt kérdés

Hollandiába szeretnék kimenni. Minimum 20 kredit kell. Kint 5 kredites tárgyak vannak, tehát minimum 4 tárgyat kellene teljesítenem.

Ez nem tűnik soknak, viszont úgy olvastam, hogy az adott egyetemen nagyon nehezek a tárgyak (én most az ELTE-re járok, amik itt voltak angol nyelvű tárgyak azok kifejezetten könnyűek voltak, szóval nem tudom miert van ekkora különbség), plusz az itthoni tárgyaimat is csinálnom kell párhuzamosan, ami nem kis teher.


Ha nem sikerül 1 vagy 2, akkor az egész ösztöndíjat vissza kell fizetnem vagy csak arányosan? Pl 2 nem teljesítettnél a felét csak.



2021. febr. 25. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk a tájékoztatón azt mondták, hogy az egészet vissza kell fizetni, akkor is, ha csak egy tárgy nem teljesül.
2021. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!