Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan lehet megszerezni a...

Hogyan lehet megszerezni a brit állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Ott tervezek egyetemre menni, de nem tudom, hogy hogyan tudnám megszerezni. Azt tudom, hogy 6 hónapnál további kinttartózkodásra kell vízum. De ha már meg lesz a diplomám, hogyan lehetnék kettős állampolgárság. Jelenleg mindkét országnál engedélyezett a kettős állampolgárság.

2021. máj. 11. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
2021. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Még van 4 évem gondolkodni, és sajnos addig még sok jogszaby változhat.
2021. máj. 11. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor minek most teszed fel a kérdést? (az állampolgárság feltételeihez amúgy viszonylag ritkán nyúlnak hozzá)
2021. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért most, mert szeretném előre tudni. Nem akarok minden problémával az utolsó pillanatban szembenézni.
2021. máj. 11. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"Köszi. Még van 4 évem gondolkodni, és sajnos addig még sok jogszaby változhat."


"Azért most, mert szeretném előre tudni. Nem akarok minden problémával az utolsó pillanatban szembenézni."


'The hell mate?!

2021. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy szörnyű gyanúm... te akarsz két kérdéssel lejjebb az oxfordra felvételizni?
2021. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Logikai hiba.
2021. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem én szeretnék az Oxfordra felvételizni.
2021. jún. 12. 20:52
 9/9 anonim válasza:

A diákvízummal kinn töltött idő nem számít bele abba az időbe ami az állampolgárság megszerzéséhez kell.

Amikor még nem kellett diákvízum az EU-s állampolgároknak, akkor sem számított bele, kivéve ha valami nagyon magas TB-t fizettél.


Tehát hiába töltesz mondjuk 5 évet ott egyetemre járással, akkor sem már csak 1 év lesz hátra, hanem utána indul az 5+1 év ahogy elkezdesz dolgozni.


Ha diákmunkát végzel közben az nem megoldás.

Ha főmunkaidőben dolgozol egyetem mellett, akkor az más, az esetben azt nézik, hogy dolgoztál.

De azért ezt egyetem mellett megcsinálni, hááát nem nagyon hinném, hogy lehet. A diákmunka az persze lehet.

2021. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!