Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha egy másik kontinensre mész...

Ha egy másik kontinensre mész egyetemre tanulni, el tudod felejteni, hogy milyen messze vagy és a sok tanulnivaló miatt nem lesz időd azon gondolkozni, hogy egyedül vagy, stb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Dehogyis. Ha máskor nem, miután lefeküdt és mielőtt elaludt az ember, akkor tuti van ideje ilyeneken gondolkozni.
2010. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
Az idő talán fontosabb tényező, mint a távolság. Az idő mindent legyőz szokták mondani. Biztos lesz időd a sok tanulás mellett barátokat szerezni.
2010. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha egyetemre mèsz, ott annyi egyetemi klub ès külön programm lesz a tanulàs mellett, hogy azt sem tudod mit vàlassz. Ezen kivül meg kell szervezned a lakòhelyedet, a hètvègi ennivalòdat, a különbözö tanszereidet -- mind-mind idegen helyen, ahol nem tudod mi hol van. Ès nem te vagy az egyetlen idegen. Sok idegen diàk lesz ès azokat is meg fogod ismerni, nem csak a hazaiakat. Kinyilik a vilàg elötted, nem csak az a kontinens.
2010. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akartam mondani: annyi dolgod lesz, hogy nem lesz idöd honvàgyazni,
2010. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát vannak ilyen emberek, akik mindig csak siránkozni fognak, és megbánják..


De ha nyitott vagy, lesz sok barátod, programod.. testzeni fog az új életed, és örülni fogsz.

2010. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint egy percig se vágyódtam haza, amikor kint voltam külföldön. Szerintem nem lesz probléma, de ez is nagyon ember függő
2010. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En sem... Sot azota is kulfoldon elek...
2010. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!