Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék spanyol nyelvter...

Hogyan tudnék spanyol nyelvterületre kimenni nyelvet tanulni és dolgozni egy időben? Vagy csak dolgozni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem tudom, hany eves vagy, es lany vagy fiu, de en az au pairkedest ajanlom.


Kapsz zsebpenzt, van szallasod es teljes ellatasod (igy ezekre nem kell koltened), vilagot latsz (a neked tetszo orszagba menj), es kozben nyelvet tanulsz, nem is akarhogy, hiszen egy spanyol csaladban elnel, igy lehet a legjobban elsajatitani egy nyelvet.

2008. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csakis ugy, hogy elmesz au-pair lanynak, vagy fiunak. Nem tudom a nemedet.

Nagyon sok au-pair INGYENES oldal van, ahol csaladok keresnek gyerekfelugyelot, regisztrald be magadat, es menjel! Szerintem a legjobb lehetoseg hogy megtanulj egy idegen nyelvet ugy, hogy meg megkapd a csaladtol a teljes ellatast is. Szobat, etkezest, zsebpenzt.

Fizetni nem szabad erte, azt mindig a csalad teszi meg, ok fizetnek az irodaknak ahova bejelentkeznek. Keresnek fiukat, lanyokat egyarant. En is voltam evekig, imadtam csinalni!

2008. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hol találok ilyen au-pair.es oldalakat?
2008. dec. 12. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:

En jelenleg a masodik csaladomnal, Belgiumban au pairkedek. Az elso csaladot a www.greataupair.com oldalon talaltam, veluk csak 2,5 honapig mukodott a kapcsolatunk, de annak, hogy nem jott be, semmi koze az oldal minosegehez! Nagyon megbizhato honlap, megbizhato csaladokkal (es oriasi adatbazissal).


A jelenlegi csaladomat a www.aupair-world.net oldalon talaltam. Ez az oldal is abszolut megbizhato.


En ezt a kettot ajanlom, hogy regisztralj, bongessz, jelolj be neked szimpatikus csaladokat, es vard az emaileket. Fontos, hogy ne donts elhamarkodottan, az en elso probalkozasom is ezert ment fuccsba..de errol (es sok masrol) szivesen meselek neked, ha irsz egy privat emailt (persze csak ha erdekel).


Sok sikert!

2008. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ird be a google-ba, hogy au-pair in Spain. Kb 150 oldalt fog kidobni, ugyhogy szanj ra idot, ha erdekel egyaltalan, es valogass!

De ha annyit beirsz, hogy au-pair, akkor is kapsz elegendo valasztekot!

2008. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm
2008. dec. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!