Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A koronavírus járvány alatt...

A koronavírus járvány alatt működött a Károli Gáspár egyetemen a japán ösztöndíj program? Mentek ki hallgatók ezalatt Japánba? Ha igen, akkor kik azok akik a youtube-ra is készítenek videókat?

Figyelt kérdés
Nem a régiekre gondolok,mert azokat ismerem, hanem az újakra, akik a járvány alatt mentek ki. Kíváncsi vagyok milyen számukra az élet azoknak, akik először mennek ki és járvány alatt

#Japán #Károli #japánösztöndíj
2022. jan. 14. 03:34
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Most komolyan képes voltál megkérdezni, hogy a világjárvány idején utazgattak-e a hallgatók?


Nem. Nyilvánvalóan.

2022. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy képes voltam megkérdezni, hiszen azért van ez az oldal! Egyik japános Fb oldalon arról beszéltek, hogy oltás mellett kitudnak menni. Kételkedtem ennek hitelességében és szerettem volna megérdeklődni mi a valós helyzet. Köszönöm a válaszod!
2022. jan. 14. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Debrteceni Egyetemen covid alatt is működött hasonló. Ebben a félévben is elindult, de azt írták, hogy a vírus még befolyásolhatja. Én speciel meglepődtem, mert az ottani covid-intézkedéseket szigorúbbnak véltem. (Ezt úgy értem, hogy a japán, koreai fél egyáltalán belement abba, hogy a programot elindítsák, és kiküldjenek indenkinek üzenetet. Aztán lehet meg is valósulhat.)
2022. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2022. jan. 14. 16:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!