Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen előnyökkel jár az...

Milyen előnyökkel jár az amerikai football, ha az USA-ban szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
Például mekkora ösztöndíj jár érte, teljesítményfüggő, és hogy a felvételibe beleszámít-e? Illetve, ha van ezen a téren valamilyen tapasztalatotok, kérlek írjátok le nekem.

2022. aug. 31. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Az osztondij egyetem fuggo, es fugg a teljesitmenytol is. Nekem a volt baratom amerikai focizik most is es anno is eleg jo volt benne, itthon is most a magyar valogatottban jatszik viszont Amerikaba nem jutott ki vele ha jol tudom itthonrol egyetlen egy srac jutott ki amerikai focis osztondijjal.


Sok remenyt nem fuznek hozza.


En kint tanultam Houstonban az egyetemnek volt sajat csapata, de a 90%uk ugy kerult be hogy mar ovodas koruktol amerikai fociztak raadasul nem is kap mindenki osztondijat.

2022. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!