Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Elfogadják Ausztráliában a...

Elfogadják Ausztráliában a magyar személyi edző papírt?

Figyelt kérdés
Meg szeretném csinálni itthon a személyi edzői képzést de nem tudom, hogy ezt külföldön elfogadják e vagy ott is előről kéne kezdenem az egészet. Leginkább Ausztrália érdekelne de ha valakinek más országgal is van tapasztalata vagy tudja, hogy hol lehet ennek a témának utána érdeklődni azt is szivesen meghallgatom.

2022. szept. 28. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem sok esélyed van szerintem ilyen végzettséggel, pontrendszer van Ausztráliába, nem könnyű a letelepedés.
2022. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nézz utána, hogy ahol szerezted, kiad-e Europass igazolványt. Feleségem lovasedző, és neki adtak a TF-en. Azt elfogadják külföldön.
2022. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha az europass megvan, azzal már "egyenes utam" van?
2022. szept. 28. 19:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Vagy még az europass-al sem 100% a dolog?
2022. szept. 28. 19:26
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Azt gondolom, hogy elfogadják. Azért a személyi edző nyugaton sem ritka, így nem olyan, mint a lovasedző (ami kb olyan, hogy térden állva könyörögnek, hogy menj oda dolgozni). Amit még láttam kint, hogy nagyon sokan végeznek testnevelési egyetemen, és sokan szakosodnak az ilyen tréningfajtákra.


Viszont nem ördöngősség elvégezni kint egy ausbildungot, nézd meg ezt: [link]


Mindjárt guglizok még neked, hogy mik vannak.

2022. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Tehát úgy látom, hogy mind Németországban, mind Ausztriában van A-, B- és C-Lizenz, itt leírják, hogy mit tudnak: [link]


És itt van egy online tanfolyam, hátha ez érdekes a magyar tanfolyam mellé: [link]


Érdemes még azt csinálni, hogy az indeed.de álláskereső oldalon rákeresel arra, hogy fitness-trainer, és megnézed, mit kérnek.


Nyilván ha olyan fizikumod van, mint egy kétajtós szekrény, az is nyom a latban.

2022. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, szerintem félre lett értve, én nem Ausztriára hanem Ausztráliára gondoltam. Ez akkor nem egy túl esélyes dolog, igaz?
2022. szept. 28. 20:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs félreolvastam. Utánakérdezek.
2022. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ezt találtam, itt kerek-perec leírják: [link]


Egyébként vízumot se könnyű szerezni, ha nincs munkád, munkát meg nem kapsz, ha nincs vízumod. E 22-es csapdája alól úgy szokás kibújni, hogy pont ilyesmi tanfolyamra iratkozol be, mint az AIF tréner kurzusai, és addigra adnak vízumot. [link]

2022. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezzel nagyon sokat segítettél. Tehát az segít az egész vízum megszerzésében, ha ottani szakmám van?
2022. szept. 29. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!