Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki ki tudott utazni Amerikába...

Aki ki tudott utazni Amerikába a Flexprogram segítségével, hogy sikerült bejutni a kiválasztottak közé? Azt értem, hogy van egy nagyon szigorú válogatás de hogy érzitek miben voltatok mások, mint azok akiknek nem sikerült kijutni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

nos, én idén jelentkeztem és csak reménykedni tudok hogy bekerülök. elvileg az egyéniség fontos, hogy ne csak egy tökéletes angol esszét írj (ugye az első forduló) hanem legyen benne az aki vagy ne add oda az angol tanárodnak hogy írja kicsit jobbá, formálisabbá, mert nem biztos hogy az kell.

(de nekem nincs ebben tapasztalatom és nagyon várom a válaszokat én is azoktól akik már bekerültek)

2022. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És bekerültél végül? Én sajnos nem. De azért örülök, hogy megpróbáltam, tapasztalatszerzésre jó volt.
2023. jan. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!