Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen átlaggal esélyes az...

Milyen átlaggal esélyes az Erasmus ösztöndíj elnyerése, külföldre kijutás?

Figyelt kérdés
A Corvinuson vagyok pénzügy és számvitelen. Most kezdtem, és most is fogok pályázni, ezért csak az első félévem számít. Beírok kevésbé népszerű országokat is. Így mennyi lehet a minimum, amivel már ki lehet jutni? Te mennyivel jutottál ki? Ha rendesen választ írsz, kérlek írd azt is, hogy milyen egyetem, milyen szak.

2022. okt. 15. 17:48
A kérdező szavazást indított:
5
4,5-5
4-4,5
3,5-4
3-3,5
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kik jelentkeznek rajtad kívül.
2022. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak sokan menni
2022. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4,5 fölött volt, mikor Törökországba mentem, de én utolsó evembe mentem, ezért egy felevvel később is diplomaztam.

(Nem corvinus)

2022. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bogi11 ***** válasza:
100%
Meg lehet tudni, hogy a Corvinusról melyik az elérhető egyetemek listája? ELTE GTK-n elég szűk a választék. :( Számít neked, hogy milyen prezstizsű az egyetem, vagy inkább országot választasz?
2022. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az elérhető egyetemek listája.

Úgy hallottam, hogy több, mint 250 partneregyetemmel van szerződése a Corvinusnak. Ebben nem vagyok teljesen biztos, de ez rémlik. A lista az még nem teljes, folyamatosan frissítik.

Egyébként nekem inkább az ország számítana. Az egyetemnél pedig pont az lenne a lényeg, hogy ne legyen nagyon nehéz.

2022. nov. 1. 15:47
 6/7 Bogi11 ***** válasza:
100%
Köszönöm.
2022. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogi11 ***** válasza:
100%

Hát azért jóval nagyobb a merítési lehetőség. ELTE-ről Ausztriába pl. egyáltalán nem lehet menni.

Miért jó az, ha könnyű? Nem akarok álszent lenni, de azért az is fontos, hogy szakmailag is legyen azért értelme annak, ha valaki itthon elveszít egy fél évet.Vagy nem?

2022. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!