Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mik a feltételei a külföldi...

Mik a feltételei a külföldi egyetemre való bejutásnak ösztöndíjjal?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy mint itthon ,ott is annyi félévet le kell dolgozni az adott országban? Olvasgattam ,de nem igazán igazodok ki. Előre is köszönöm a segítséget.

2022. dec. 30. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mégis miért szeretnél külföldi egyetemre (vagy egyáltalán akármelyik egyetemre) járni ha még az általános szabályzat, ahol minden információ le van írva meghaladja a képességedet?
2022. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom melyik országra gondolsz, de én külföldi egyetemen tanulok, írj rám, ha gondolod, hátha tudok segíteni!:)
2022. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es ,gondoltam ,hogy lesz ilyen hasznos hozzászólás
2022. dec. 30. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes válasszal formailag nem igazán tudok egyetérteni, de tartalmilag igen. Konkretizáld kicsit a kérdést. Amikor valaki csak úgy általánosságban beszél külföldi egyetemről, az pont olyan, mintha azt kérdezném tőled, hogy hogy tanuljak meg egy idegen nyelvet… nem az az első, hogy eldöntöm, hogy mit akarok tanulni?

Ahány ország, annyiféle finanszírozási forma. Ennyi alapján tényleg csak annyit lehet mondani, hogy nézz utána, mert nyilván senki nem fogja neked mind a 200 ország pontos szabályait összeszedni neked.

2022. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!