Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki volt már Erasmus programma...

Aki volt már Erasmus programmal Olaszországban, az írna az élményeiről, tapasztalatairól?

Figyelt kérdés
Elsősorban a római La Sapienza, a nápolyi és a firenzei egyetem érdekelne. (ELTE BTK anglisztikás vagyok).

2023. jan. 13. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Szia szerintem olasz alapbol egy nagy kaland:D. Nem voltam erasmuson, de ha foleg anglisztikat tanulnek tuti kimennek. Meg igy mernokin is elgondolkoztato. Nem tudom milyenek az ekte olasz elmberek, de az eszaki reszen finomak mosolygosak es egyben tuzesek a lanyok:D. Bulik is jok ott
2023. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2-es nem töröltettem, nem tiltottam egyiket se, de ezek szerint a moderátorok sem díjazták. vigyázz, nehogy te is így járj:D
2023. jan. 13. 15:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!