Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha spanyol és francia nyelvű...

Ha spanyol és francia nyelvű Europass bizonyítványom van, azt könnyebben elfogadják Latin-Amerikában, illetve Francia-Afrikában is?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Igazából tök mindegy milyened van. Ha beszéled, elfogadják a tudást. Csak Magyarországon van felhypeolva, hogy legyen meg a papír és kész. Tapasztalatból beszélek.
2023. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van spanyol!
2023. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Mali, Chile, Szenegál, Kolumbia. :)))
2023. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


A nagyon szegény országokban vannak olyan szakmák, amikből olyan szintű hiány van az országban, hogy ha megtudnád, hogy az állam mennyit ad a külföldi szakembereknek, hogy ott maradjanak dolgozni, akkor lehet te is elgondolkodnál egy kicsit.

Személyes tapasztalatom ezzel kapcsolatban akkor volt, amikor Dakar külvárosában egy bárban találkoztam két török bútormesterrel, akik kb havi €2500 keresnek OTT! Illetve a másik egy román volt akivel Hollandiában találkoztam, ő hegesztő volt egy Mali tulajdonú hajón havi 4-5 ezer euróért.

2023. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igen, utolsó!
2023. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!