Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Japánba szeretnék menni...

Japánba szeretnék menni cserediáknak. A nyelvet csak nyáron szünetben tudom tanulni év közben max egy órát tudok rászánni. Egyenlőre a tudásom minimális. Van még pár évem. Szerintetek van esélyem rá? És ha igen mit ajánlotok, hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mire van még pár éved?

Honnan mennék cserediáknak?


Olyan iskolába kell menni, ahol egyáltalán van erre lehetőség.

2023. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy van pár éved? NEm értem! Minimális tudással nem fognak fogadni! Tehát vagy minimum felső közeli angol kell hozzá, vagy minimum közép japán! Meg krva sok kapcsolat és pénz! Itt milliókról beszélek! Ismerősöm 2,3 millióból jött ki fél évre odakint! Az egyik legdrágább ország!
2023. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
menj olyan egyetemre, aminek jók a japán kapcsolatai, mondjuk? illetve először írd meg a matekházit, és majd ha már gimiben vagy újratárgyaljuk.
2023. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, milyen formaban, mikor szeretnel menni stb, rengeteg kerdes felmerul. En Japanban elek, voltam itt cserediak is, mesterkepzest itt vegeztem, megtapasztaltam mindent. Irj PM-et ha szeretnel kerdezni.
2023. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!