Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Becsben mennyire kozositik ki...

Becsben mennyire kozositik ki a gyerekek ha egy kulfoldi nem nagyon ismeri a nyelvuket?

Figyelt kérdés
2 éves korában költöznénk ki. Érdemes vele bármit csinálni itthon ami nemet, pl dalokat hallgatni vagy beszélnem vele németül? Vagy úgyis megtanulja és felesleges? Mennyire közösíthetik ki míg tanulja a nyelvet bölcsiben/óvodában, van tapasztalatotok?
2023. jún. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit magadtol tudsz csinalni mindent probalj meg megtanitani neki. Pl szinek, etelek, jatekok, viz ha szomjas, stb. Ezek az alap dolgok. Wcre menes, stb.

A tobbit felszedi.

Amugy attol fugg hova koltoztok hogy mennyire lesz kikozositve: ha becsben laktok, ott fel sem tunik. Viszont videken meg mindig nagyobb a nacizmus.

2023. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy magyarország nagyon zárt ország, de az interneten olvasgatva se tűnik fel, hogy nyugaton teljesen megszokott és normális dolog, hogy nem mindenki ugyanott született és ugyanaz az anyanyelve? nem ti lesztek az első bevándorlók bécsben, nyugi már. a rendszer fel van rátok készülve, az embereknek meg teljesen természetes.
2023. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nincs olyan, hogy x városban kiközösítik, y városban meg nem.

Másrészt, 2 éves, még magyarul se tanult meg teljesen, a németet is majd felszedi.

2023. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Gondolkozz már, 2 évesen a saját nevét nem tudja leírni mégis mit akarsz hogy perfekt németet beszéljen 2 évesen!? itt akit ki fognak közösíteni az te leszel kérdező, de nem a származásod, hanem az alacsony intelligenciádnak köszönhetően
2023. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem fogják kiközösíteni, Bécsben teljesen megszokott dolog, hogy sok a külföldi, felnőttek esetében sem nagyon hallottam még kiközösítésről, nemhogy egy kisgyereknél.
2023. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!