Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha kesőbb majd Spanyolországba...

Ha kesőbb majd Spanyolországban szeretnék dolgozni mit és hol érdemes továbbtanulnom ?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 6 éves közgazdasági technikumon vagyok ami nyelvi előkészítővel indult ahol spanyolt és angolt tanultam ha végzek a kozepsulival hova érdemes továbbtanulni mennem külföldre vagy bge esetleg? Illetve szerintetek ez így már sok mert 21 évesen fogom befejezni és utána meg Főiskola vagy egyetem akkor már 24-25..

2023. júl. 7. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Aki több diplomát szerez, nyilván a másodikkal később végez. 25 évesen még fiatal vagy. Ismerek olyat, aki kettőt végzett egyszerre.
2023. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom egyetem alatt, menj ki egy félévre Erasmussal Spanyolországba, sok tapasztalatra és kapcsolatra tehetsz szert vele.


Vagy persze Spanyolországba is kezdheted az egyetemet, viszont ilyen témában nem vagyok tájékozott, annyi biztos, hogy nagyon drága külföldiként egy-egy egyetem.

2023. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!