Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Középiskolásoknak való cseredi...

Középiskolásoknak való cserediák program?

Figyelt kérdés

Cserediák program érdekelne 1, 2 félévre.


Ezeken a helyeken:


1. sorban Finnország

2. Svédország

3. Skócia

4. Canada


De ezeken kívül is mindent meghallgatok.


Nekem középiskolai programra penne szükségem és az a baj, hogy egyetemistásokat találok csak...


U.i:


Esetleg van olyan ahol nem kell bizonyított nyelvtudás vagy egyáltalán nem kell?


(Ne hurrogjatok le, csak érdeklődök.)


De érdekelnének szomszédos országok is, avagy felvidékiek is.


Köszi mindent. :D



2023. júl. 12. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem való középiskolásnak cserediák program és nem is véletlenül nem vállalják őket szívesen. Hatalmas felelősség egy más kultúrával rendelkező tinit pesztrálni, még akkor is ha azt hiszed rád nem kell vigyázni.
2023. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na ez a válasz pont az kedves egyes amivel még a valagamat sem tudom kitörölni.


Normális, korrekt válaszokat szoktak adni vavy inkább nem kommentelnek. Te a 2. csoportba tartoznál...


Nem azért, de ezzel semmit nem tudok kezdeni.

2023. júl. 12. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Dehogy nem tudsz mit kezdeni. Elgondolkozol azon mekkora felelősség vállalni egy idegen tinit, és rájönni, hogy miért nem szoktak középiskolásoknak cserediák programokat szervezni.

Az meg egyenesen nonsense hogy azt hiszed amerikába fognak elvinni.

2023. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Ne hallgass az elkeseredett emberekre akiknek nem sikerült, vannak ilyen programok! Én az AFS-t néztem, az fizetős de sok országban vannak programjai, az ERASMUS ha jól láttam önkéntes munkára visz ki, tehát nem tanulásra.
2023. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csak mondom mindenkinek

Aki nem tudná h sok középiskolás cserediák program van.(több a külföldi sztm) Ez kifejezetten a tanulásról szól, akkor ha nem középiskolásoknak, egyetemistáknak szerveznének akkor kiknek?

2023. aug. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 1es! Nagyon sok középiskolai cserediákprogram létezik, és igenis való nagyon sok gimnazistának a cserediákság. Nem véletlenül vannak hosszú válogatók az ilyen programoknál. Kérdező, neked meleg szívvel ajánlom a Rotary programot, arról tudnék mesélni, mert jelenleg én is velük vagyok kint Mexikóban. Angol nyelvtudás azt hiszem mindegyik programnál elvárt valamilyen szinten, de a cél ország nyelvét nem szokták elvárni, mert úgyis kint tanulod meg. Ha van esetleg konkrét kérdésed akkor írj nyugodtan!

Üdv: egy 16 éves cserediák lány Mexikóból

2023. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!