Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Madrid vagy Krakkó Erasmusra?

Madrid vagy Krakkó Erasmusra?

Figyelt kérdés
dec. 30. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Madridba csak akkor, ha képes vagy elviselni,hogy a spanyolok egymással haverkodnak, és simán átváltanak spanyolra, ha más társaságban vagytok. Én és sok más erasmusos hallgató is tapasztalta ezt, javarészt a spanyolok hatalmas csoportokban vannak, nem is igazán szeretnek angolul beszélni. Krakkóban a lengyelek szeretik a magyarokat, én inkább azt választanám, de ez magánvélemény
dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A lengyel-magyar barátság miatt nagyon szeretik a lengyelek a magyarokat. Eddig 2x jártam Lengyelországban, azon belül is pont Krakkóban, tapasztaltam is, hogy barátságosak a magyarokkal. Gyönyörű város Krakkó.Nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy, de azt hallottam, hogy hűségesek a lengyelek a párjukkal.
dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha közel felsőfokon beszélsz spanyolul akkor Madrid, nagyon sokat fog dobni rajta főleg amiatt amit az 1es ír, az nagyon igaz.


Egyébként Krakkó.

dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moon_Walker ***** válasza:
100%

madrid egy nagy kutyaszaros, bp-nél lehangolóbb város.

nem túl vonzó.

krakkó sokkal szebb, tisztább.

jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért választanám Madridot, mert a magyar "telet" is alig bírom, nekem egy pár fokos melegedés már sokat dobna az életszínvonalamon. Krakkó meg még északabbra van
jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!