Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ki az, aki volt külföldön...

Ki az, aki volt külföldön föiskoali elbeszélgetésen? Nagyjából miket kérdeztek? Mit tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem Ausztriába föiskolára és lesz majd egy elbeszélgetés. Nekem nem volt még ilyen. Ideges vagyok megmondom. Nem tudom, hogy mire számíthatok. Megpróbálok érthetöen beszélni de félek hogy valamit nem értenek meg vagy én nem értem öket.

Valakinek van valami hasonló élménye?



jan. 28. 16:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam

* Föiskolai

* tapasztaltatok

Bocsi

jan. 28. 16:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted minden ország minden felsőoktatási intézményének minden képzése előtt ugyanazt kérdezik?
jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem. De attól még meg lehet kérdezni hogy másoktól nagyjából miket kérdeztek, gondolom.

Neked van valami tapasztalatod?

Te hová mentél tovább tanulni?

A magyar is érdekel egyaránt. Itthon is szeretném beadni

jan. 29. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Amíg nem tudod még azt sem, hogy melyik országban akarsz továbbtanulni, addig fölösleges ilyesmivel stresszelni magad, mert ha bejutsz is, elég jó eséllyel lemorzsolódsz ilyen bizonytalanul belevágva...

Döntsd el, hogy hol akarsz majd elkezdeni dolgozni, és abban az országban tanulj tovább!

jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ennyi ésszel mindegy hova adod be, úgyis látni fogják, hogy tökéletesen agyatlan, semmirekellő értelmiségi alapanyag vagy, egyből felvesznek, ne aggódj... másra úgyse lennél jó.

ausztria, főiskola, nagyon jó, város, iskola, szakirány?! mert rajtad az nem segít, hogy milyen a felvételi elbeszélgetés a nizzai fősulin szülésznőknek. előbb próbálj meg kicsit többet kieszelni, min "kűűűfőd, sulikaaa"

jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4/5 válaszoló. Tudom.

Ausztriában szeretnék tovább tanulni de ha nem vesznek fel valami B tervnek is kell lennie azért jelölök meg hazai egyetemet is.

A tanulással sohasem volt gondom,szorgalmas vagyok.

febr. 2. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ausztriai B tervet csinálj.
febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5/6 válaszoló. Megvan a főiskola adott szak és adott szakma amire megyek és jelöltem meg. Nem akartam kiírni hogy konkrétan mi, mert nem gondoltam hogy neked ez lenne a fontos. Én tudom hogy hova megyek és ez számít. Tapasztalatokat kérdeztem és nem bugyuta hegyi beszédet.

És különösen rosszul esik hogy te az én tudásomat és képességeimet bírálod.

Nizzába már nem jelentkeztem mert az olaszt csak 1 éve tanulom.

Áhh sajnálom ha kiakadok de nekem ez fontos tudod. A jövőm múlik rajta. Nekem a tanulás az egyetlen kiút.

febr. 2. 21:32
 9/13 A kérdező kommentje:

7/8 válaszoló. Eisenstadtba jelentkeztem az FH Burgenladra

Meg itthon ELTE Savária Szombathely és Sopron. Nem tudok nagyon messzebb megjelölni mert közelinek kell lennie és Ausztriában ilyen iskola más Bécsben vagy azon túl van csak. Azért is hajtok, mindent megteszek hogy bekerüljek. Ez "csak" egy szóbeli de nekem ez is fontos.

És ahhoz hogy felvegyenek kell egy B2 es nyelvvizsga úgyhogy azt még megcsinálom

febr. 2. 21:37
 10/13 A kérdező kommentje:
*Burgenlandra
febr. 2. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!