Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Svédországban vannak a magyar...

Svédországban vannak a magyar OKJ-s képzésekhez hasonló képzések?

Figyelt kérdés
Ha igen külföldiek is igénybe vehetik? Konkrétan az érdekel ha kimegyek érettségivel akkor milyen lehetőségek lesznek kint. Vagy érettségivel is lehet munkát kapni?
2010. okt. 29. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt ezt nem igazán tudják megválaszolni. Kérdésedet tedd fel angolul (vagy svédül) valamelyik svéd fórumon, ők szerintem tudnak segíteni.
2010. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Arra alapoztam az optimizmusom, hogy sok magyar megy Angliába, és ha ott van, akkor talán a svédeknél is. De tényleg köszi, akkor maradnak a külföldi fórumok. Mondjuk a svéd még elég gyene, úgyhogy marad az angol...
2010. okt. 29. 20:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Bármint a svéd nyelvtudásom.
2010. okt. 29. 20:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Máshonnan esetleg tapasztalatok?
2010. nov. 1. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan OKJ-képzés micsoda pontosan,

svédországban élek, az a tapasztalatom hogy svédek ellégé bonyulultak ilyesmiben, hogy a magyar éretségidet talán elfogadják, de nem ér annyit mint egy svéd éretségi.

Nekem csak sima éretségim van (svéd) és azzal ellég nehéz munkát szerezni...

A magyar nagykövetség tuti hogy segit neked, itt eltudok öket érni:

(00 46) (8) 661-6762, 662-5675

E-mail: embassy.stockholm@kum.hu

2010. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: az OKJ nem más mint szakmai képesítés, tanfolyamokat indítanak különböző szakmákban pl fodrász és papírt ad arról, hogy elvégezted

szerintem nálatok is honosítani kell az ilyesmit

2010. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dánia is érdekel?? Abban tudok segíteni:-))
2010. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!