Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha nem vagyok annyira jó...

Ha nem vagyok annyira jó tanuló az egyetemen akkor esélyem sincs, hogy kimenjek külföldre tanulni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy ösztöndíjjal? Ahhoz mindenképpen jó eredmények kellenek. De önköltségen akármikor kimehetsz.
2010. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem csak jó eredménnyel lehet kimenni.

Attól függ, hányan jelentkeznek. Nálunk sokszor elég a közepes eredmény is.

2010. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
önköltség az mennyi?
2010. dec. 2. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg attól függ, hogy kivel vagy jóban. Ex pasimat a szar eredményeivel jól kiküldték, másokat meg jobbal nem.
2010. dec. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen sokmindennek a függvénye:/ De ha komolyan akarod akkor hajts rá a jó eredményre.
2010. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pl. Ausztriában ingyen tanulhatsz, még felvételi sincsen...


[link]


[link] tovabbtanulas/jelentkezes-felveteli/


"Az általános tandíjmentesség minden egyetemre és EU-s hallgatóra vonatkozik Ausztriában (a Fachhochschule-rendszer kivétel), "

2010. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és ez még sok EU tagállamban így van...


márminthogy tandíjmentesen tanulhatsz, persze a megélhetés az nem két fillér...


a brit egyetemek a legdrágábbak, de állami kategóriában még ezek is kifejezetten olcsók az amerikaiakkal összehasonlítva (egyelőre...)


Kb. 3000 font/év egy master degree egy állami egyetemen, magánegyetemen a határ a csillagos ég...

2010. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha tényleg szeretnél, és lelkes vagy, akkor kitünő eredmények nélkül is kaphatsz ösztöndíjat.

Én olyan 3,8-as adott félévi átlaggal mehettem Erasmus ösztöndíjjal Görögországba. Életem egyik legjobb döntése volt, imádtam. Ha tényleg szeretnél, és szereted a kihívásokat is, akkor próbáld meg.

2010. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!