Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliába megyek tanulni! Mi a...

Angliába megyek tanulni! Mi a véleményetek errol? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy szuleim és novérem kint élnek angliában, de veluk nem nagyon vagyok jó kapcsolatban,mert anyukámék lemondtak rólam, az ital miatt,meg ez hosszú torténet, de most mamám nevel. Amióta muterék kint vannak azota nem isznak, de akkor sem ápolok veluk túl jó kapcsolatot... Szerintem ez értheto.

De 2011 szeptemberétol mégis kimegyek tanulni, mert itthon nem nagyon van lehetoségem. 16éves vagyok, 9.osztályos tanuló. Az elso 2évben csak az angolt fogom tanulni,utánna meg rendesen kozépiskolába járok majd. De az itthoni sulimat magántanulóként el szeretném végezni,mert ha hazajovok,akkor legalább egy érettségim legyen már. De ez valószínuleg nagyon nehéz dolog lesz, foleg az elején,barátok meg haverok nélkul egy vadidegen országban... :( Ettol tartok tulajdonképpen a legjobban,hogy meg fogja ez nekem érni? Itthonhagyni a nagyimat,aki egész életemben nevelt,kimenni az olyan családomhoz,akikkel nem vagyok túl jóba , ráadásul valószinuleg az itthoni kapcsolataim nagy része is meg fog szakadni,mert ugye a távolság elhidegíti az embereket egymástól. Ti mit tennétek? Jó életet szeretnék majd magamnak meg késobb a családomnak is és ezért megéri ekkora áldozatot meg ilyen nagy lépésre elszánni magamat? Azt szokták mondani,hogy aki mer,az nyer ugyebár,de mindíg,minden korulmények kozott?? :D


2011. jan. 11. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem okosabb lenne megvárni az érettségit, és utána kimenni. könnyen két szék közül a pad alá eshetsz így.
2011. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
en ugyanirgy jartam, es csak tamogatni tudlak abban, hogy kigyere ide. en meg mindig itt elek, es a vilagert se mennek vissza. nem javaslom, hogy az erettsegi utan visszakoltozz. jobban jarsz ha itt marads. de ha mindenkeppen vissza akarsz majd menni, akkor legalabb diplomazz itt le, egyszerubb mint magyarorszagon, de ennek ellenere tobbet er mint egy magyar diploma
2011. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Azért nem szeretnék érettségi után menni,mert akkor már bajosabb ugye az angol is,meg itt mégjobban legyokereznék. Úgy lenne a jó megoldás,ha esetleg kint mégsem jonne ossze valami ok miatt,akkor magyarországra még mindíg johetek.. :)
2011. jan. 11. 18:46
 4/4 anonim válasza:
igen, MINDÍÍG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT!
2011. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!