Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanul (tanult) itt valaki...

Tanul (tanult) itt valaki londoni egyetemen? Melyiken? Hogyan jelentkeztetek? (tovább lent)?

Figyelt kérdés
Azt gondolom hogy az UCAS on lehet jelentkezni,És még azt kérdezném hogy melyik az az egyetem ami olyan mint nálunk a közgazdasági (marketing szakirány érdekelne)?A Kingston University szakai között találtam marketinget businesst stb .Valaki esetleg tudja hogy az jó egyetemnek számít e vagy el lehet helyezkedni mert olyan kifejezett közgazdasági egyetemet nem találtam.És még azt kérdezném hogy azok a (marketing stb)szakokhoz az van írva hogy 3 év és itthon is megnéztem itt is 3 év de még hozzájön (azt hiszem)2 év doktori képzés.Az ott hogy jön hozzá? mert nincs odaírva ?És el lehet helyezkedni egy ottani ilyesmi diplomával másik országban?
2011. febr. 26. 12:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hogy hülye kérdés volt..Gondolom azt a doktori dolgot nem muszáj itthon sem elvégezni :)
2011. febr. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!