Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nagyobb presztízsű, ha német...

Nagyobb presztízsű, ha német egyetemen végzek, mint egy magyaron?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igen. Én is külföldön szeretnék továbbtanulni.
2011. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal.
2011. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik egyetem. Vannak magyar egyetemek, amiket világszínvonalba sorolhatunk, és el is ismerik külföldön is. Illetve vannak olyanok, amiket még itthon is semmibe vesznek, mert nem is érnek semmit. Gondolom Németországban is így van ez. Van nívósabb, meg gagyibb iskola.
2011. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval. Nem egy olyan magyar egyetem van, ahol külföldiek is tanulnak, és elég szép számban, mert annyira elismertek. Ilyen pl. az ELTE, vagy gazdasági irányban a Corvinus, és a BGF.
2011. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy nem mindegy, milyen egyetem, de a német elit egyetemek jobbak mint a magyar elitek nem?
2011. márc. 9. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen
2011. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
...vannak olyan egyetemek amiket valóban elismernek...amúgy mért pont a bgf-elte-corvinus triót említetted??bme-t már csak azért se(amúgy magyarországon talán pont az a legelismertebb...)?!
2011. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

fenét... a jövőbeli cégedet a tudásod fogja érdekelni, legyen az egy multi vagy egy kis cég. A munkaadódnak az számít csak, hogy mennyire értesz ahhoz amit csinálnod kellene és a papír csak annyit igazol, hogy van fogalmad a dologról. Egy pozitívuma van a külföldi iskoláknak, mégpedig az, hogy felszedhetsz nem kevés nyelvtudást, de ha már ilyenben gondolkozol valszeg nincs erre szükséged.


Szóval... szerintem ne menj külföldi egyetemre, semmivel nem érnek többet.

2011. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!