Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Harvard - 25 évesen késő?

Harvard - 25 évesen késő?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 22:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az ilyen utolsóhoz hasonlókat pedig hagyjuk... Miért lenne ez elérhetetlen álom? A megfelelő angol nyelvtudás meglesz, mellette orosz és német nyelvvizsgával. A megfelelő eredmények is. Nem értem, akkor mi a gond? Nem kell azt hinni, hogy csak azért, mert messze van, elérhetetlen. Az amerikaiak semmivel sem okosabbak, mint a magyarok, sőt! Nem hiába hívják agyelszívó országnak. Persze tisztelet az amerikai kivételnek, olyan is van sok.

Kemény lesz megküzdeni ezért, nehéz, de sikerülni fog. Anyagiakban is.

2011. ápr. 21. 12:55
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Az elérhetetlen(nek tűnő) álmok a legszebbek.és annál már csak egy a szeb ha be is teljeseül...nekem is sok ilyen van.A legfurcsább h megtörténik h megvalósul csak hajlamosak vagyunk nem észre venni milyen szerencsések is vagyunk.Mostanában szoktam mondani.Ha aranyhalat fogsz ki ne felejtsd el vissza dobni :P
2011. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Becsülöm az ilyen magabiztosságot de tudod egy ilyen országban ahol sok am megkeseredett ember egy ilyen cél valóban nagy cél.De azt mondják elvileg nincs lehetetlen senkinek csak magunkat gátoljuk...és honnan lesz amúgy ilyen szinmtű anyagi fedezetet ha szabad kérdezni?Azért egy külföldi egyetem nem épp olcsó az ottani viszonylatban.
2011. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
összeismerkedünk?
2011. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Értem én, de én szerencsére nem vagyok megkeseredett.

Ösztöndíj lesz, az emellett felmerülő költségek pedig - mert tudom, hogy lesznek - finanszírozva lesznek segítő kéz által.

Utolsó... Miért?

2011. ápr. 21. 22:40
 16/35 anonim ***** válasza:
Az a tíz milla az első év csak + lakhatás + megélhetés. Nem, tévedés, nem dolgozhatsz mert a tanulóvízum kizárólag tanulásra jó. Tudom, azt gondolod, nem baj valaki csak ad munkát. De, ne gondolj ilyenre, mert elég hamar kitoloncolási őrizetben végezheted.
2011. ápr. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Hát igen sokan úgy vannak vele h az a lényeg csak lépjék át a határt és minden megoldódik.De kint sem lehet csak úgy megállni két lábon.Ez olyan mint a szegény szomszédos országokban élők.Átjönnek ide azt hiszik ez lesz a kánaán aztán kuncsorognak a zsömléért stb-ért.

Na de ne poénkodjunk szerintem a kérdezőnek betonbiztos elképzelései lehetnek ha ilyen magabiztos.

vagy betonbiztos anyagi háttér:)

2011. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
angliában is vannak jó egyetemek amúgy miért pont ez?valóban kicsit abszurd elképzelés.Szerintem a magyar öszötndíj nem elég egy ilyen egyetem finanszírozásához az a segítő kéz pedig..hát én is elfogadnám.Hány éves vagy amúgy?
2011. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Hagyjatok már az anyagikkal, az magánügy. A kérdésben még véletlenül sem szerepelt.

Megfelelő engedélyek is lesznek.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Lakhatásról annyit, hogy a nagyszüleimnél fogok élni.

Utolsó: még bőven érettségi előtt állok.

2011. ápr. 22. 12:12
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó: még bőven érettségi előtt állok.

"


Érződik.

2011. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!