Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliai középiskolák kapcsolat...

Angliai középiskolák kapcsolatos kérdések. Mit és hogyan?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom az utolsó két évben már csak az A-level-re készülnek. Ha én a 11.-et egy Anglia iskolában kezdeném előtte hogyan kéne a vizsgát letennem amit ők 10.-ben letettek? Vagy nem kellene? Esetleg 11.-ben még kimehetek, vagy már nem vesznek át? Milyen papírokra van szükség? Költségek?Igaz, hogy csak úgy vesznek át ha előtte már minimum 2 évet tanultam angolt? Ha igen megteszi egy középfokú nyelvvizsga papír, vagy csak az iskolában tanult nyelv számít?(Jobban beszélem a nyelvet mitn középfok, csak annyi, hogy papírom nincs róla)Illetve nektek ismerősötök, ment már át Anglia középiskolába? Hogy fogadták? Plusz aki bármi egyebet tud az Anglia középiskolákról írja meg kérem.
2011. máj. 11. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!