Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha külföldön akarok tanulni...

Ha külföldön akarok tanulni akkor tudnom kell a kinti anyanyelvet?

Figyelt kérdés
Az euvonal.hu oldalon olvastam hogy europa néhány országában mint pl Málta, Dánia ingyens a felsőoktatás. És akkor beszélnek kell máltaiul vagy dánul hogy oda járhassak?(ha persze fölvennének meg stb) Nincs egy egységes egyetem ahol angolul van az oktatás?
2011. jún. 29. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetemeken szoktak lenni angol nyelvű képzések is, bár nem minden szakon, és lehet, hogy külföldieknek nincs is ingyenes képzés. Ezt az adott egyetemnél (a honlapjáról?) kellene megtudni.
2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elvileg máltán ingyenes a képzés. csak ugye az anyanyelv nem angol és ezért kérdeztem hogy akkor ezt honnan lehet megtudni.
2011. jún. 30. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudnod kell! Én is külföldön tanulok és ott se az angol a hivatalos nyelv. Magyarországon is ingyenes az oktatás a külföldieknek is, ha magyar nyelvű szakra iratkoznak be. Ha angolul szeretnél tanulnod borsos árat kell érte fizetned.
2011. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!