Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olyan terveim vannak, hogy a...

Olyan terveim vannak, hogy a New York Film Academy-re szeretnék majd járni. Addig még van 3 évem. Van közületek esetleg valaki, aki tapasztalatokkal tudna ellátni? Plusz, hogy milyen feltételei vannak (angolon kívül miből kell felsőfokú és hasonlók).

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Felsőfokon állj anyagilag, az kell hozzá:)
2011. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt valahogy gondoltam.

Egyéb?

2011. júl. 5. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

jajj, én is oda akartam menni...

1, messze van, közelebbibe kell mennem (kint lakok az usa-ban)

2, kevés az esélyem, hogy elhelyezkedhetek abban a szakmában...

am, ha kint akarsz érvényesülni, orvosi szakmát ajánlok... elég jól keresnek, és kellenek is a szakmában...


először is, ha nagyon megpróbálnád:

kell ESL (english as a second language)

[link]

a honlapon több infót találsz...

am az esl nem biztos, hogy kötelező, de nem árt...

és úgy látom, 1 félév 18.000 usa-dollár (kb 3,240,000 ft)

2011. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)


Ha szabad tudni, te most mit tanulsz? Vagy már nem vagy tanuló? :)

2011. júl. 9. 02:17
 5/9 anonim ***** válasza:
még gimibe járok, 1 évem van, utána nővérnek megyek, de am pszichológus akarok lenni... csak nem mind1, h 5 dollárért megyek dolgozni, v a nővérkedéssel 3 év múlva keresek akár 15 dollárt is óránként...elég sok a suli... főleg, h min 8 évesre megyek
2011. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A pszichológia engem is érdekel. :)

Igazából sokféle szakma érdekel, de valahogy a zenében és a színészkedésben érzem magam otthon.


Te mióta élsz kinn?

2011. júl. 9. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:

1 éve :)

engem a kulissza mögötti élet vonz nagyon... filmezés, rendezés, fotózás... csodás lehet egy kis apróságból, gigantikus dolgot varázsolni a vászonra, szgépes programok segítségével :)

2011. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bizony. :)

Egyik ismerősöm először valószínűleg Londonba fog menni, ott filmrendezőnek szeretne tanulni, aztán meg NY-ban színészetet. Kezdetnek nem lenne rossz London sem, de úgy még többe kerül. Még meglátom mi lesz addig.

2011. júl. 10. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
egy vagyon,az biztos... de ha lenne lehetőséget befejezni kint a gimit, még ösztöndíjas is lehetnél, meg ha rezidens vagy, különféle lehetőségeket kapnál segélyekre... emellett 1 munka... lehet, hogy össze jönne 1 év úgy, hogy semmi pluszt nem kéne fizetned
2011. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!