Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha van már "normál" érettségim...

Ha van már "normál" érettségim, csinálhatok nemzetközit is?

Figyelt kérdés
Eddigis külföldön tanultam,csak eddig a jól bevált lefordíttatom az érettségim módszert alkalmaztam felévtelivel. Most viszont nagyon penge érettségi kellene,ami nincs meg,így inkább újra csinálnám, így kevésbé lenne talán stresszes,mint duplázni. Mert elfogadtják a nemzetközit és a normált is.Bár mivel nem angol nyelvterületen tanulok,így az angolt is feljebb kellene tornáznom,mert feltételezem a nemzetközi érettségit angolul kell letenni. Melyik érné meg jobban? Orvosiról van szó..eddigis annak tanultam,de a mostani célországban még nehezebb bejutni. Lehet egyszerűbb lenne,ha a duplázásra hajtanék, csak már elegem van abból, hogy folyton amiatt szívok,hogy olyan gimnáziumba jártam, ahol négyest kaptál akkor is,ha még oktv első tízben is benne voltál, és kicsit dühít,hogy ez nem egyenlő azzal a tudással,amit mondják egy akármelyik másik iskolában levő négyes tanuló birtokol, vagyis nem mindig..Csak sajnos ez senkit sem érdekel,és mindenhol hátrányból indulok emiatt.
2011. szept. 9. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!