Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mely külföldi egyetemek...

Mely külföldi egyetemek szoktak ösztöndíjat ajánlani, amit magyarok is igényelhetnek?

Figyelt kérdés

Természetesen tökéletes átlag, kitünű nyelvtudás és jó érettségi mellett.

Ázsiai országokon kívül akármelyikre nyitott lennék:)


2011. okt. 8. 16:56
 1/7 wartburg353s válasza:
Ezt nem tudom, de ha felvesznek egy magyar egyetemre, az Erasmus program keretében (legalább) egy félévet eltölthetsz egy külföldin. Lehet választani, hova akarsz menni. Ír blogot az ottani dolgokról, ha érdekel, megadom a címét.
2011. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a megoldás köszönöm de nem érdekelne:)
2011. okt. 8. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

www.scholarshipportal.eu


Ha mégirnád meik nyelv terület és szakterület erdekel,

akor más cimeket is ajálanák.

2011. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó hát igen valóban nem áratana:) Főként olyan egyetem érdekelne, ahol angolul tanítanak, de ne adj isten még a német is szóba jöhet.
2011. okt. 9. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:

www.nuffic.nl Holandia


www.ukcisa.org.uk Anglia


[link] Uj Zeland


[link]


Sikeres pályázást kivánok.

2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és ugy tudom hogy mint EU egyetemista, vehetsz fel hitelt a tanulmanyokra Angliában.

Mint kezdö szakember ha keresö neto 1.500 fontot, akor a havi törlesztö dij kb 20 font / 20/ de még a frisen dipl.orvosok is kb 60 fontot fizetnek visza havonta.

2011. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majdnem minden egyetemen van képzés angolul, persze ez attól is függ, hogy milyen szakon szeretnél tanulni. Döntsd el, hogy mit szeretnél, aztán ettől függően keresgélj szakokat. Legtöbbször minden egyetem honlapján van tájékoztató a felvételi elbíráslásról. Nemzetközi nyelvvizsga (angolból IELTS vagy TOEFL) mindenképpen kelleni fog, a magyart nemigen ismerik el. És az sem elég, hogy leteszed a nagyesküt, hogy bezzeg beszélsz angolul :-)
2011. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!