Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Így még mehetek katonának...

Így még mehetek katonának Afganisztánba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fontos kérdésem lenne, csak olyanok írjanak akik tudják rá a választ!:)

Szóval a kérdés:

Van 2 évig felfüggesztettem, de még középiskolába járok!

Miután elvégeztem, a 2 év felfüggesztett letetik, azután mehetek még katonának?

Mert valahol láttam, hogy írták "büntetett előételű nem lehet katona"!:S


Szóval röviden: Felfüggesztettem lejártával jelentkezhetek katonának?


Mielőtt írnátok, hogy bűnöző meg ilyesmik: kiméljetek meg mert NEM AZ ÉN HIBÁMBÓL VAN! ROSSZKOR VOLTAM ROSSZ HELYEN, NEM VAGYOK ROSSZ TÍPUSÚ EMBER!


Előre is köszönöm!:)


2011. nov. 22. 14:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én csak azért írtam, mert a bátyám jogász és épp múltkor magyarázta ezt el nekem. De azt hogy van ez a 3 év, ilyen mélységekbe már nem ment bele...


Különben meg te mondtad: a google a barátod!:)


Sok sikert Afganisztánban!

2011. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Katona lehet, rendőr nem.
2011. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%

""Jó szórakozást..."

Tudod, van akinek nem tömik tele a zsebét pénzel!

Nem azért akarok menni, mert jó móka!

Nehéz körülmények közt nőttem fel(növök), ez rajtam nem láttszik mert igényes vagyok!

Csak egy kiutat keresek innen!"


Jogos, de nehogy azt mondd már, hogy ezt tartod az egyetlen kiútnak. Azt hiszed, ott majd annyira meggazdagszol? És különben is, örülhetsz, ha egy darabban visszajössz, enyhén szólva nem egy életbiztosítás. Ha nem tévedek, ahhoz, hogy ott kinn boldoguljál majd (tudj beszélni a kinti katonákkal, értsd az eligazításokat) kell tudnod angolul. Ha megtanulsz, akkor annyi erővel kimehetnél Angliába is dolgozni. Nem kell presztizsmelóra gondolni, ha kétkezi munkában vagy jó, azzal sincs semmi gond, azzal is kereshetsz kinn. És még csak nem is kell lövöldöznöd.

2011. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azért azt Afganisztánról tudon kell,ohgy oda sem mehet ám akárki. s nem hiszem hogy ilyen stilussal gyorsan haladnál a kiut felé... ráadásul...
2011. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

" És még csak nem is kell lövöldöznöd."


Magyaroknak sem éppen kell. A magyarok még csatát is messziről láttak Afganisztánban, leszámítva azt a pár magyart akit elkapott a bomba, de az sem tűzharc volt.

2011. nov. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bizony nem tűzharcban estek el a magyar katonáink. egyszerű balesetekben......
2011. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

" egyszerű balesetekben....."


Így van.

2011. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!:)

1. Elég jól tudok angolul, naponta nézek angol műsorokat, olvasok angol könyveket! Szóval simán el tudnék igazodni, és kb pár hónap alatt menne "folyósan" a beszéd!:)

2. Ha jól tudom, nincsenek azért olyan véres harcok, mivel a Békefenntartás a céljuk!

2011. nov. 23. 20:12
 19/21 anonim ***** válasza:
Semmilyen véres harc nincs a magyarok részéről.
2011. nov. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azért aki itt írogat az tudja, hogy harcoló alakulatok is vannak kint? Vagy hasra ütöttek és úgy döntöttek, hogy nem csinálnak ott semmit? Meg, hogy csak messziről látnak harcot meg lövöldözést? Nem mindent mond ám be a híradó csak úgy mellesleg..


Amúgy meg, ha még középiskolás vagy, meg még várakoznod kell, hogy elteljen a dolog, meg még utána leszel katona, akkor lehet, hogy te már rég lemaradsz az afganisztáni dologról, ki tudja egyáltalán meddig lesznek ott magyarok.

2011. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!