Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi tanulás ösztöndíjas...

Külföldi tanulás ösztöndíjas támogatással?

Figyelt kérdés

Sok oldalt megnéztem, ahol a cserediák programmal foglalkoznak, és a legolcsóbbak is 1,8millió körül kezdődnek. Nekem és a családomnak nincs erre pénze, és ösztöndíj alapú program csak 2 van, amire nagyon nehéz bekerülni.

Hol tudok olyan céget vagy embert találni, aki támogatni tudna egy ilyen ösztöndíjjal? Egyáltalán ez lehetséges?


2011. dec. 13. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2? Az egesz vialgban? Mibol? Mit akarsz tanulni? Ez egy tobb, mint talanyos..
2011. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarországon van, és én Amerikába szeretnék kimenni!
2011. dec. 13. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Az szep szakirany :D Bocs, de fikarcnyi konkretumot se osztasz meg "Amerikaba szeretnek kimenni" - ez remek, van tobb mint 3,000 egyetem itt. Az elsopro tobbseguk halladek, de van par szaz komolyan veheto egyetem es college, es persze tucatnyu ultraelit iskola is.
2011. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ösztöndíjhoz csókos kell, nálunk ez csak így megy, szorri. Amúgy a 1,8 mio. biztos, hogy kevés. A tandíj (ha nem állami egyetemre mész), és a megélhetésed költségei (kollégiumban is) ennek a többszörösére is rúghatnak, attól függően, hogy mit tanulsz, és hogy hol tanulsz. Ennél olcsóbb Németo.-ban, vagy akár Angliában (ami szintén viszonylag drága) tanulni.
2011. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem tudtam mire gondoltál.

Először is, én Középiskolába mennék ki, jelenleg 11.ikes vagyok. Mivel középiskola ezért nincs külön szakirány (gondolom). Magyarországon amerikai focizom, és szeretnék ott is, ez az egyik nagy érv amiért ki szeretnék menni. Cserediákprogramok írták, hogy ez olyan 1,8-2 millió forintba kerülnek 1 évre. Náluk viszont nincs ösztöndíj. Ezért szeretnék találni egy olyan tőlük független alapítványt, vagy céget vagy akármit, aki(k) tudnának nekem ebben segíteni.

2011. dec. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!